ارتباط با رازگاه

ارتباط با مسیحیان

  وبلاگ رازگاه یک سازمان غیر رسمی است که ارائه دهنده منابع، موارد آموزشی و رویدادهایی است که سبب تجهیز و تشویق ایمانداران در رابطه خود با مسیح می‌شوند. تمام مطالب ارائه شده شامل حقایقی با کیفیت بالا و چهار چوبی ساده و قابل لمس است. سعی ما بر ارائه مطالبی است که بتواند سبب تغذیه نسل آینده ایمانداران نیز باشد.
هدف ما در مرحله نخست، تجهیز و تشویق ایمانداران برای احیای جامعه کوچک خانواده خود و سپس جوامع بزرگ در سراسر جهان می‌باشد. ابتکارات و برنامه‌های جدید و بهبود یافته به مخاطبان جدید اجازه می‌دهد تا نه تنها به کلام خدا دسترسی داشته باشند بلکه سبب توسعه و گسترش و انتقال آن از طریق تکنولوژی نوین و مجازی نیز باشند.
در واقع هدف ما ایجاد یک فرم رسانه اجتماعی جهت ایمانداران و سایر افرادی است که مایل به شناخت از مسیحیت هستند. این ابزار، کاربران را قادر می‌سازد تا دیدگاه، نظرات و علائق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

تماس با ما

  نظرات و پیشنهادات شما در بهبود و ارتقای سطح کیفی این برنامه برای ما بسیار مفید بوده و بابت آن از تمامی شما تشکر می‌کنیم. شما می‌توانید هر گونه نظر و پیشنهاد خود را برای رفع اشکالات و بهبود این برنامه برای ما ارسال کنید، دیدگاه شما سبب تشویق ما و کیفیت بهتر این سایت خواهد بود.
ما خوشحال می‌شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم. شما می‌توانید بصورت جداگانه نیز برای ما نامه ارسال کنید.

پیام شما به درستی ارسال شد!