نگرش ما

  • سعی ما این است که کاربران بتوانند به راحتی موضوعات مختلف مورد علاقه خود را ارسال کرده و به دیگران نیز پاسخ دهند.
  • بخشی از این وبلاگ جهت الهام بخشیدن و آموزش ایمانداران با قرار دادن موضوعاتی است که بر مسیحیان امروزه تأثیر می‌گذارد.
  • ما همچنین سعی می‌کنیم تا خوانندگان خود را در جریان رویدادها و وقایع از قبیل کنفرانسها، نمایشگاهها و سایر مراسم مربوط به مسیحیان قرار دهیم.
  • این سایت به شما اجازه دسترسی به تمامی مطالب را می‌دهد خواه مشترک شوید یا نشوید. اما مشترکین می‌توانند با دریافت اطلاعیه بوسیله ایمیل از مزایای اطلاع رسانی در مورد مطالب جدید نیز برخوردار شوند.
ارتباط با مسیحیان
  • لطفا قبل از اینکه نظرات خود را به اشتراک بگذارید مطاب مندرج در قسمت ضوابط و شرایط را به دقت مورد مطالعه قرار دهید. با تشکر از وقت شما برای خواندن این ضوابط، شما را تشویق به ارسال مطالب کرده و منتظر تبادل نظر شما با سایر کاربران هستیم.

اهداف ما

ارتباط با مسیحیان

  وبلاگ رازگاه یک سازمان غیر رسمی است که ارائه دهنده منابع، موارد آموزشی و رویدادهایی است که سبب تجهیز و تشویق ایمانداران در رابطه خود با مسیح می‌شوند. تمام مطالب ارائه شده شامل حقایقی با کیفیت بالا و چهار چوبی ساده و قابل لمس است. سعی ما بر ارائه مطالبی است که بتواند سبب تغذیه نسل آینده ایمانداران نیز باشد.
هدف ما در مرحله نخست، تجهیز و تشویق ایمانداران برای احیای جامعه کوچک خانواده خود و سپس جوامع بزرگ در سراسر جهان می‌باشد. ابتکارات و برنامه‌های جدید و بهبود یافته به مخاطبان جدید اجازه می‌دهد تا نه تنها به کلام خدا دسترسی داشته باشند بلکه سبب توسعه و گسترش و انتقال آن از طریق تکنولوژی نوین و مجازی نیز باشند.
در واقع هدف ما ایجاد یک فرم رسانه اجتماعی جهت ایمانداران و سایر افرادی است که مایل به شناخت از مسیحیت هستند. این ابزار، کاربران را قادر می‌سازد تا دیدگاه، نظرات و علائق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

مشارکت گروهی

مشارکت مسیحیان

رسانه‌های مبتنی بر ایمان مسیحی همیشه از محبوبیت برخوردار هستند. بیشترین اهمیت نهفته در این رسانه‌ها این است که بتوانند کلام انجیل را گسترش داده و این پیام را به جامعه جهانی برسانند.
چنانچه مشتاق گسترش ملکوت خداوند هستید، این رسانه مکان مناسبی را در حال حاضر برای شروع این امر فراهم کرده است؛ اما برای کمک به این فرایند، ما نیاز به مشارکت همه ایمانداران داریم.
وقتی یک گروه از ایمانداران با هم در یک امر خاص و مورد علاقه خود مشارکت می‌کنند به ویژه هنگامی که عیسی مسیح نیز در مرکز آن قرار دارد، سبب آغاز یک چشم انداز عالی برای آشنایی تمام فارسی زبان در سراسر جهان با مسیح می‌شوند.
هنگامی که صحبت از امور روحانی و ایمان می‌شود؛ ما می‌توانیم مطالب بسیار زیادی را بیابیم. هر مطلب و هر دیدگاهی به روش خود منحصر به فرد است. اما سعی ما بر این است که برخی از بهترین مطالب را انتخاب کنیم تا نه تنها الهام بخش شما باشد بلکه سبب همگام شدن شما با هر آنچه شود که در حال حاضر در دنیای مسیحیت می‌گذرد.